Čo je HOBBI KARTA?

Prostredníctvom hobbi karty odmení hobbi verných zákazníkov za ich nákupy. Bodmi, ktoré na karte nazbierate môžete zaplatiť za tovar v predajni.

AKO ZÍSKAM HOBBI KARTU?

Stačí vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete v predajni hobbi alebo si stiahnete zo stránky www.hobbi.sk. Vyplnený formulár odovzdajte na oddelení služieb zákazníkov od 15.10.2013 v predajni hobbi a dostanete od nás Vašu hobbi kartu. Hobbi karta je platná vo všetkých obchodných domoch hobbi v SR.

Vážení zákazníci – držitelia hobbi kariet,

dovoľujeme si vás upozorniť na zmenu „Všeobecných podmienok hobbi karty“.

S účinnosťou od 1.1.2017 do 31.1.2017 sa mení bod 10 Všeobecných podmienok hobbi karty nasledovne:

Držiteľ hobbi karty si zbiera body na konto zákazníka pri každom nákupe. Ak má držiteľ hobbi karty na svojom konte zákazníka nazbieraných viac ako 50 bodov, uplynutím posledného dňa kalendárneho roka dôjde k automatickému vymazaniu všetkých nevyužitých bodov. Ak má držiteľ hobbi karty na svojom konte zákazníka nazbieraných menej ako 50 bodov, k 31.1.2017 dôjde k automatickému vymazaniu všetkých nevyužitých bodov. Držiteľ hobbi karty berie na vedomie, že HOBBI neskúma totožnosť držiteľa karty a nezodpovedá za neoprávnené uplatnenie/využitie bodov treťou osobou.

S účinnosťou od 1.2.2017 sa bod 10 Všeobecných podmienok hobbi karty mení nasledovne:

Držiteľ hobbi karty si zbiera body na konto zákazníka pri každom nákupe a môže si ich uplatniť do konca kalendárneho roka. Ak má držiteľ hobbi karty na svojom konte zákazníka nazbieraných viac ako 50 bodov, uplynutím posledného dňa kalendárneho roka dôjde k automatickému vymazaniu nevyužitých bodov na hranicu 50 bodov. Ak má držiteľ hobbi karty na svojom konte zákazníka nazbieraných menej ako 50 bodov, uplynutím posledného dňa kalendárneho roka dôjde k automatickému vymazaniu všetkých nevyužitých bodov. Držiteľ hobbi karty berie na vedomie, že HOBBI neskúma totožnosť držiteľa karty a nezodpovedá za neoprávnené uplatnenie/využitie bodov treťou osobou.

Aktualizované „Všeobecné podmienky hobbi karty“ v plnom znení účinnom od 1.2.2017 nájdete na www.hobbi.sk v sekcii „hobbi karta“.

Vždy aktuálny leták!

Prihláste sa a Váš hobbi leták Vám zašleme domov mailom

Zadajte email: